Dlaczego warto?


iDolina to wirtualny świat 3D, jakiego jeszcze nie było! Zobacz, dlaczego warto do nas dołączyć :-)


 


Stwórz własną trójwymiarową postać, która pozwoli Ci na poruszanie się po świecie iDoliny, poznawanie nowych ludzi i spotykanie się ze znajomymi. Dzięki kreatorowi postaci możesz przyjąć dowolny wygląd i przebierać się w nowe ciuchy. Korzystaj z grupowego i prywatnego czata oraz używaj animacji i interakcji do komunikacji z innymi osobami!

Dostaniesz do dyspozycji własne mieszkanie, które możesz urządzić jak tylko Ci się podoba. Zapraszaj znajomych, organizuj imprezy i stwórz w internecie swoje wymarzone miejsce ! 

iDolina pozwoli Ci także zobaczyć miejsca i miasta, które istnieją w rzeczywistości! Będzie to dla Ciebie wirtualna wycieczka po rzeczywistym świecie, w którym możesz aktywnie uczestniczyć i poznawać ludzi z różnych stron Polski i świata !

Oprócz poznawania trójwymiarowych miast możesz korzystać z wielu ciekawych obiektów i pomieszczeń, takich jak m.in.: kluby – gdzie potańczysz ze znajomymi, restauracje i kawiarnie – gdzie zrobisz sobie przerwę, pokoje rozrywki – gdzie znajdziesz wciągające gry i konkursy oraz mnóstwo innych niesamowitych miejsc!


 Weź udział w konkursach z nagrodami, rywalizuj z innymi w grach wbudowanych do świata iDoliny i zostań VIP’em, aby mieć dostęp do unikalnych funkcjonalności i gadżetów.


Loguj się przez Facebook i zaproś swoich znajomych – będziecie mogli wspólnie korzystać z wszystkich możliwości świata iDoliny!Zarejestruj się za darmo już dziś ! Do zobaczenia w iDolinie :-)