O nas

Czyli parę słów o tym kim jesteśmy i dlaczego to robimy.


Jesteśmy małym zespołem ludzi, którzy rzucili wyzwanie facebook’owi i planują zrewolucjonizować internet :-)


A tak na poważnie, to po prostu któregoś dnia wpadliśmy na fajny pomysł i postanowiliśmy że musi nam się udać go zrealizować ! Prawie dwa lata pracy za nami, wiele nieprzespanych nocy i wytężonych wysiłków kilkunastu osób z całej Polski. Mamy nadzieję, że końcowy efekt jest interesujący i komuś się spodoba :-)


iDolina to pierwszy tak duży projekt realizowany w Polsce w technologii Unity 3D. Prawdopodobnie byliśmy jednymi z pierwszych w naszym kraju, którzy rozpoczęli prace w oparciu o to rozwiązanie. Z naszych rozmów z osobami z różnych krajów dowiadujemy się, że jest to jeden z większych projektów tego typu na całym świecie ! Liczymy więc na waszą wyrozumiałość, gdyby pojawiały się jakieś małe niedoskonałości i gwarantujemy, że nie poprzestaniemy w wysiłkach, w doskonaleniu pierwszego w Polsce wirtualnego świata 3D !


Dlaczego mówimy, że jest to pierwszy wirtualny świat 3D? jesteśmy pierwszym serwisem społecznościowym, w którym można faktycznie poruszać się w czasie rzeczywistym, w wirtualnym, trójwymiarowym świecie. Swoją postacią naprawdę można się obrócić, podskoczyć i wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami. Nasze budynki odzwierciedlają prawdziwe miejsca na świecie, które prawdopodobnie szybko rozpoznacie. Oczywiście nie mogliśmy tworzyć całych miast z perfekcyjną grafiką i idealnym odwzorowaniem, bo jeszcze nie powstały komputery i łącza internetowe, które byłyby w stanie to przetworzyć :-) Musieliśmy stworzyć taki świat, który byłby funkcjonalny i po prostu ciekawy. Ale dzięki temu gwarantujemy, że wszystkie miasta mają swój charakterystyczny, unikalny klimat, który będzie odczuwalny dla każdego.

 

To co obecnie znalazło się na stronie, to tylko część tego co przygotowaliśmy dla was. Rejestrujcie się, przekazujcie swoim znajomym informacje o iDolinie oraz przygotujcie się na wiele godzin dobrej zabawy i mnóstwo nowych znajomości. A przede wszystkim codziennie zaglądajcie i czekajcie na nowości !

 

Nie chcemy zepsuć wam zabawy i wszystkiego teraz zdradzić….aaaale, przygotujcie się na regularne aktualizacje i wiele niespodzianek. Mamy przygotowane całe mnóstwo nowych lokalizacji, funkcjonalności, gier i innych atrakcji. Kolejne miasta będziemy wprowadzali gdy będzie nas więcej ! Góry, morze, jeziora, miasta – razem ponad 100 nowych lokalizacji w 7 miastach :-) Jest na co czekać, dlatego zapraszajcie swoich znajomych i do zobaczenia w iDolinie !